wizyt: 28980394
on-line: 45
psi_patrol
albi
vtech
gili
smily
fb
allegro
szukaj

O nas

 

 

Wader, Trefl, Granna, Aleksander, Castor, Axel, V-Tech, Adamigo, Moch-Toys, Lego, Fisher-Price Mattel, Agatka, Hasbro, Tm Toys, Simba, Smoby, Zapf Creation Auta 2, figurki Gormitii , Ben 10, Barbie, lalki interaktywne

 

    Sklepy ZABAWKOLANDIA powstały z pasji. Zostały stworzone w celu realizacji dziecięcych fantazji. Dążymy do stworzenia świata pełnego niespodzianek, beztroskiej zabawy, ale również edukacji i wychowania .Pragniemy zaoferować Państwu pełną i wyczerpującą ofertę produktów przeznaczonych dla dzieci. Staramy się być zawsze na bieżąco, obserwować nowe trendy i wprowadzac wszelkie nowości z branży dziecięcej do Naszej oferty.

    Wszystkie Nasze produkty posiadają bardzo szczegółowe opisy, które tworzymy samodzielnie. Posiadamy własne studio fotograficzne, w którym powstają zdjęcia  do wybranych produktów. Dużo uwagi poświęcamy, aby nasze produkty były bezpieczne dla dziecka i posiadały wszelkie niezbędne atesty bezpieczeństwa oraz jakości.

    W odróżnieniu od dużych sklepów sieciowym naszym priorytetem jest obsługiwanie naszych Klientów indywidualnie, by każdy kto wejdzie do naszego sklepu- Duży czy Mały czuł się wyjątkowo, poczuł ducha dziecięcej fantazji.

    Jesteśmy świadomi, że warunkiem naszego rozwoju jest zadowolenie i satysfakcja Klientów z dokonanego zakupu, obsługi oraz uśmiech dzieci, których fantazje zostały spełnione. Dlatego też za priorytet stawiamy sobie zaangażowanie, rzetelność oraz profesjonalizm wykonywanej pracy .Współpracujemy ze sprawdzonymi i zaprzyjaźnionymi dostawcami o ugruntowanej pozycji na rynku. Wyciągamy również rękę do małych firm, które dopiero rozpoczynają działalność w branży dziecięcej, ale mają w swojej ofercie innowacyjne, dobrze zaprojektowane, bezpieczne produkty.

 

    Jako zespół ,który tworzą sami młodzi ludzie każdego dnia z pełnym zaangażowaniem oraz cząstką dziecka w każdym z nas dążymy do tego , aby nasze sklepy rozwijały się, wychodziły na przeciw Państwa oczekiwaniom oraz stały się miejscem, do którego z przyjemnością warto wrócic w celu spełnienia fantazji każdego dziecka. Naszym celem jest Państwa satysfakcja z zakupów i radość na twarzach wszystkich dzieci.

 

    Zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi sugestiami i opiniami –gdyż mobilizują one nas do nieustającego rozwoju, usprawniania wszelkich działań i wzbogacania naszej oferty.

powrót do poprzedniej strony
TissoToysFISHER-PRICERAVENSBURGERMATTELPANINITOMYAKSONSCHLEICHEPEEASTRAWOODEN TOYSSMILY PLAYTM TOYSBAN DAILOVICASTORLANDLEGOLENASIMBADEEFDANTETUBANvTECH BABY3TOYSMMAVEROGRANNAALEXANDERBARBIECANPOL BABIESDUMELSIKUNINADICKIE TOYSDISNEYWADERANEKADAMIGODROMADERMEGA BLOKSNIKKOWELLYTREFLJIXINLISCIANI GIOCHIKRAWALSILVERLITLITTLE TIKESBRIGHT STARTSCOBIAVENTCLEMENTONIHASBRO4M
zobacz więcej

Galeria Wirtualna wycieczka Dołącz do nas Facebook aukcje Allegro Youtube
Logowanie
Zarejestruj się »
JEST PUSTY...
Newsletter

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

O nas

    Wader, Trefl, Granna, Aleksander, Castor, Axel, V-Tech, Adamigo, Moch-Toys, Lego, Fisher-Price Mattel, Agatka, Hasbro, Tm Toys, Simba, Smoby, Zapf Creation Auta 2, figurki...
 

czytaj więcej
Copyright © ZABAWKOLANDIA.PL Realizacja: Intellect.pl